27 March 2012

Wedding inspirations: Will you be my groom?

Ślub wśród papierowych kwiatów?! GENIALNE :)
Od początku roku rozpoczęłam planowanie ceremonii ślubu i przyjęcia. By niczego nie przeoczyć i uniknąć niechcianych niespodzianek stworzyłam "Projekt Wedding" i mianowałam się na jego PM'a (lekkie zboczenie zawodowe haha). To będzie zdecydowanie najprzyjemniejszy projekt w moim życiu :)!


Co to dla was oznacza i dlaczego o tym piszę tutaj? ... oznacza to, że z czasem będę zamieszczać posty z inspiracjami tematycznymi - zaproszenia, dekoracje stołów, suknie i wszystko inne co ślubne ... a wierzcie mi po 2 miesiącach 'szpiegowania' w sieci - tonę w morzu inspiracji! I nie mogę się powstrzymać by nie przekazać dalej moich znalezisk :)

Ślub to piękny moment w życiu każdej z nas i mam nadzieję, że dzieląc się własnymi spostrzeżeniami i znaleziskami pomogę innym narzeczonym w organizacji tego cudnego dnia!

xoxo
Cudowna sceneria do sesji ślubnej (Pronovias).

3 comments:

 1. piękne zdjęcia:) najpiękniejsza ceremonia:)
  zapraszam do siebie w wolnym czasie:)
  http://mesmerize87.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. super, na pewno skorzystam z Twoich inspiracji i pomysłów :) tym bardziej, że też jestem z Łodzi ;) sama właśnie jestem na etapie organizacji wesela, co sprawia mi ogromną radochę ;) chociaż mojej rodzince już się to znudziło ;P powodzenia i oby były to przyjemne i owocne przygotowania

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) oj tak, przygotowania to czysta przyjemność! Ja mam jeszcze dużo czasu, ale moi bliscy już za mną nie nadążają. Również życzę powodzenia w organizacji i mam nadzieję, że pobudzę kreatywność nadchodzącymi postami ;)

   Delete