01 December 2011

Pointed arms & lunch time


13:00 wtorek, moja pora lunchu. Zdjęcia zrobione w drodze na pyszną domową zupkę - sesja była wręcz ekspresowa. Jeśli zastanawiacie się czemu na niektórych zdjęciach jestem rozpromieniona to odpowiedź brzmi - jestem po obiedzie hehe :) Głodna Kamila = okropna maruda.
 Krótko o stroju: koszula pochodzi z Zary i jest moją ukochaną wśród koszul, myślę że to przez cudowne ramiona i delikatne zdobienie na piersi. Broszka robiona przeze mnie kilka wieczorów temu... Spódnica i buty jak bluzka, również Zara - zeszłoroczny sezon zimowy. Futrzany kołnierz pochodzi z Orsaya - kupowałam go około 3 lat temu, nie przypuszczając że tak prędko futerka wrócą do łask!
Czy przypadnie wam do gustu mój pracowniczy mundurek?! 
Pewnie zauważyłyście, że mam słabość do mało casualowych zestawów - w moim przypadku zachacza to o manię, choćbym miała się męczyć zwykle wygrywają u mnie eleganckie zestawy... moi znajomi z biura codziennie się o tym przekonują :) 
Pozdrawiam was kochane!I mała sonda na koniec - piszę list do 'gwiazdki' i zastanawiam się który jest fajniejszy, oba są piękne!


13:00 Tuesday, my lunchtime. Pictures taken on the way to delicious soup - the session was even express. If you are wondering why at some pictures I was beaming then the answer is - I am after dinner hehe:) Hungry Kamila = terrible lingerer.
Briefly about clothes: shirt from Zara and it is my beloved among the shirts, I think it's by wonderful arms and delicate decoration on the chest. Brooch made ​​by me a few nights ago ... Skirt and boots also from Zara - last year's winter season. Fur collar comes from Orsay - bought it about 3 years ago, not supposing that the fur will come back so soon to grace!
Do you enjoy my uniform!
Probably notice it, that I have a weakness for little casual sets - in my case it's almost maniac, even if I was suffer, elegant sets usually wins... my friends from the office convincing every day about it:)
I greet you, dear!
And a small survey at the end...
xoxo


Shirt, Skirt, Shoes: Zara
Purse: Romwe
Glasses: Fielmann
Brooch: DIY
Nails: Ale Paznokcie (Color No 97)

9 comments:

 1. Dziekuje :) mysle , ze mozemy sie poobserwowac. Masz naprawde ciekawy styl ;)

  ReplyDelete
 2. śliczny zestaw! sama bym się tak chętnie ubrała, tylko w moim przypadku trzeba by było zakryć nogi... broszkomucha to w ogóle super pomysł i chyba nawet go podkradnę!

  ReplyDelete
 3. świetny outfit!!

  http://desperatewitch.blogspot.com/
  xoxo

  ReplyDelete
 4. Znajdź mi fajne buty grrr jestem w potrzebie...kozaki płaskie albo na obcasie do 2 cm, czarne (skóra albo imitacja, zamsz odpada), wysokie do połowy łydki albo ciut dłuższe...czekam na propozycje :) aaaaaa i cena ma być normalna ;P

  ReplyDelete
 5. :)

  Co powiesz na Stradivariusa?
  http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariuspl/pl/stradivarius/51003/218512/P%C5%82askie%2Bczarne%2Bbotki%2Bz%2Bzamkiem

  Czarne, proste - będą bardzo uniwersalne, imitacja skóry, cena: 179,00pln
  i można zamówić ze sklepu online! ;)

  ReplyDelete
 6. piękne koszula i broszką!!! cudnie wyglądasz:)

  ReplyDelete
 7. Great ideas and good taste.

  http://paquetevistasbien.blogspot.com

  ReplyDelete