29 August 2011

Singing cicadas in the air


Po długiej przerwie wracam do was z nowymi postami - nadrabiając tym samym zaległości. Zdjęcia były robione w Grecji w Kissamos. Mimo szczerych chęci przygotowania kilku fajnych sesji w Kreteńskiej scenerii, temperatura podczas robienia tych zdjęć dała mi się tak mocno we znaki, że na jednej sesji się skończyło i wylądowałam na plaży :)! Ale przecież chodzi o jakość, a nie o ilość...
Całość jest w stylu 'księżniczki wyczekującej księcia z bajki' - i coś w tym jest bo wróciłam z pięknym pierścionkiem z Krety, jako świeżo upieczona narzeczona :)
Główny element tego zestawu to długa jedwabna sukienka z motywem kwiatowym - dzieło moich rąk. Do tego słomiany kapelusz, duże okulary chroniące oczy i biały pierścień. Złote sandałki pochodzą z New Look'a - moje ulubione w tym sezonie! 

Jeśli podoba wam się ten zestaw to zostawiajcie "Lubię to!" na dole posta i "Hype" na Lookbooku!!!

After a long break I come back to you with new posts - thus catching up the arrears. Pictures were taken in Greece in Kissamos. During taking these pictures the temperature disturbed us so much, that despite the sincere desire to prepare some nice sessions at the Cretan landscape, I prepared finally one and landed on the beach :)! But after all it comes to quality, not quantity ...
The whole thing is like 'a princess from a fairy tale looks forward the prince' - and something in it because I came back with a beautiful ring from Crete, as a fresh fiancee:)
The main element of this set is a long silk dress with a floral motif - a work of my hands. For this straw hat, large glasses to protect eyes and a white huge ring. Gold sandals are from the New Look's - my favorite shoes this season!
xoxoSilk Dress: My production
Hat: French Connection
Shoes: New Look
Ring: Diva
Glasses: Zara

7 comments:

 1. Gratulacje :) Zazdroszczę Ci wyjazdu do Grecji, nigdy tam nie byłam. Bardzo ładny zestaw, uwielbiam takie kapelusze :) Dziękuję za odwiedziny bloga!

  ReplyDelete
 2. Grecję gorąco polecam :) Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie ;)

  ReplyDelete
 3. Naprawdę ślicznie wyglądasz w tej sukience. Niestety w moim przypadku taka długość się nie sprawdza. Ale Ty wyglądasz bardo ładnie :] stylizacja w sam raz na ciepłe, letnie dni :)

  ReplyDelete
 4. sukienka niesamowita :) dokładnie w moim stylu :)
  gratulacje z okazji zaręczyn ;D

  ReplyDelete
 5. Bardzo dziękuję dziewczyny! :) Nad sukienką spędziłam wiele nocy by wyglądała jak sobie wymarzyłam.

  ReplyDelete
 6. Great look! That maxi dress is so beautiful!

  stylebymj.blogspot.com

  ReplyDelete